FIRMAST

HAKLIFT BALTIC OÜ on asutatud 1998.aastal, oleme Rootsis asuva AxLoad AB grupi tütarettevõte, kuuludes ühiselt Haklift ABT Oy-ga Soomes Forankra divisjoni.

Meie tootevaliku moodustavad tõste- ja lastikinnitusvahendid, sealhulgas kett-, tross- ning lint-tropid; terastrossid ja trossitarvikud (klambrid, kousid, seeklid jms.); tõsteketid ja tarvikud (konksud, ühenduslülid, rõngad); tõstetalid ning paljud teised tõstmise abivahendid.

Sageli nõuab erinevate tõstevahendite valimine professionaalsemat käsitlust, mida jaemüügivõrgu kaudu on keerukas pakkuda. Nii ongi üheks meie ülesandeks usaldusväärsete lahenduste pakkumine töövahendite valikul. Meie ladudes on saadaval suurem osa enimkasutatavatest tõste- ja kinnitusvahenditest. Puuduvaid nimetusi oleme suutelised tarnima lühikese aja jooksul meie partneritelt Euroopas ja ka kaugemalt.

AxLoad AB ettevõtete gruppi, mis on peakontoriks 23-le tõste- ja kinnitusvahenditega tegelevale ettevõttele põhiliselt Euroopas ( Rootsis, Taanis, Hollandis, Belgias, Poolas, Saksamaal, Norras, Soomes, Venemaal, Lätis ja Leedus) kuulume alates aastast 2002.